2020/03/03 بدون نظر دریچه منهول, دریچه منهول نانوکامپوزیت, لوله گالوانیزه

دریچه های منهول معمولا به صورت دایره ای تولید میشود ولی این دریچه ها در شکل های دیگر مانند مربعی و مستطیلی تولید میشود دریچه های منهول هرکدام ویژگی های خاص خودش را دارد دریچه های مربعی معمولا عایق نیزر تولید میشود .

دریچه های منهول مربعی نیز از جنس همان دریچه های منهول دایره ای تولید میشود ولی از نظر وزن و مقاومت با یکدیگر متفاوت هستند .

جنس انواع دریچه منهول مربعی

  1. دریچه منهول چدنی
  2. دریچه منهول کامپوزیت
  3. دریچه منهول پلی اتیلن
  4. دریچه منهول کوپلیمری
  5. دریچه منهول بتنی
  6. دریچه منهول دایره ای
09128334186…..02166145209

چرادریچه های منهول به سرقت میرود؟

دریچه های منهول کاربرد خاصی برای سارقان ندارد این دریچه ها به دلیل اینکه برخی از انها قابلیت بازیافت را دارد به سرقت میرود دریچه های چدنی بیشتر مورد سرقت قرار میگیرد زیرا اهن بیشتری در ان به کار رفته است دریچه هایی وجود دارد که قابلیت ضد سرقت دارد یعنی به این منظور که این دریچه ها به هیچ انواع به سرقت نمیروند زیرا اصلا قابلیت بازیافت هم ندارد به این دریچه ها دریچه منهول کامپوزیت میگویند که از ویژگی های زیادی برخوردار است بهترین ویژگی ان همین غیر قابل بازیافت بودن است دریچه های منهول کامپوزیتی است

قبل از توضیحات بیشتر باید بدانیم که منهول چیست ؟

منهول ها مخزن هایی هستند برای جمع اوردی اب ها این منهول ها در سیز های مختلفی تولید میشود این منهول ها ادم رو نیز طراحی و تولید میشود همانطور که از اسم ان پیداست این منهول ها برای ادم ها طراحی شده امروزه از لوله های کاروگیت برای ساخت

منهول پلی اتیلن استفاده کرد

کاربرد دریچه منهول

دریچه های منهول کاربردی بجز دریچه های منهول بودن یا دریچه های چاه ها ندارد این دریچه ها کمک میکند تا کارکنانی که میخواهد به خطوط زیرزمینی دسترسی پیدا کند کمک میکند این امکان ایجاد شود این دریچه ها باعث میشود هیچ موجود زنده ای یا شیئی درون چاه یا منهول سقوط نکند همچنین باعث میشوئ وسایل نقیه و افرادی که درحال عبور از خیابان هستند به راحتی و در ارامش کامل و امنیت کامل تردد کنند .

استاندارد دریچه های منهول دریچه های منهول باید داارای استاندارد EN124 باشد این استاندارد جهانی است و باید رعایت شود دریچه های منهول باید بدون شکستگی خمیدگی ترک خوردگی و خمیدگی باشد .

دریچه منهول بتنی :

دریچه های منهول بتنی از مقاوم ترین دریچه های منهول ساخته شده است این دریچه ها شکل ظاهری ان با شکل ظاهر دیریچه منهول کامپوزیتی تقریبا مشابه است زیرا برخی از دریچه های منهول کامپوزیت از بتن کامپوزیت تولید شده است . دریچه منهول بتنی در سایز های مختلف تولید میشود و قادر است فشاری نزدیک به 40 تن را تحمل کند

دریچه منهول کامپوزیت

دریچه های منهول کامپوزیت امروزه پیشرفت زیادی در فروش دریچه ها داشته این دریچه ها از مزیت های بالای برخوردار است از اصلی ترین ویژگی این دریچه قیمت بسیار پایین با توجه به وزن بالای ان است این دریچه از وزن 12/5 تن را تا وزن 40 تن را تحمل میکند دریچه های کامپوزیت نیز در سایز های مختلف تولید میشود این دریچه ها بنا به درخواست مشتری در شکل های مختلف تولید میشود این دریچه ها قابلیت ایرا دارد که نام تجاری را روی انها هک کرد یا این دریچه را در رنگ های مختلف تولید کرد. دریچه های کامپوزیت دریچه ضد سرقت نیز میگویند این دریچه ها از سیمان رزین سریز و کامپوزیت بتن و …. تولید شده و به همین دلیل این دریچه ها از مقاومت خوبی برخوردار است دریجه های منهول را میتوان به راحتی جا به جا کرد اما اگر گرد باشد اگر دریچه ها مربعی شکل باشد جا به جایی ان سخت تر است .

چرا بیشتر دریچه های منهول را دایره ای میسازند ؟

شاید برای شماهم سوال پیش امده باشد که چرا بیشتر دریچه های منهول به صورت گرد است این دریچه ها برای اینکه راحت جا به جا شود باید گرد باشد تا بتوان ان را به راحتی جا به جا کرد مهم تر از ان این است که این دریچه ها به هیچ انوان به داخل منهول ها سقوط نمیکند برای مثال دریچه های منهول مربعی ممکن است از ذوایه های کناری بهداخل منهول سقوط کند .

چرا باید دریچه های منهول استاندارد باشد؟

دریچه های منهول باید فشار کاری مشخصی را تحمل کنند اگر این دریچه ها استاندارد نباشد به کمی فشار بیشتر به دریچه اسیب میرسد .

دریچه های استاندارد برای فشار بالاتر هم نیز مشکلی ندارند اگر به انها برای مثال بیشتر حد ان ماندد دریچه 12/5 تنی 13 تن فشار وارد مشکلی پیش نمی اید . در هنگام خرید باید توجه داشته باشیم که این دریچه ها هیچگونه ترک یا شکستگی نیز نداشته باشد

دریچه و لوله های شرکت ما ار بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برخوردار است

دریچه منهول پلی اتیلن

دریچه های منهول پلی اتیلن از شکل ظاهری خوبی برخوردار است این دریچه از مزایای خوبی برخوردار است وزن سبک و راحتی در حمل نقل ان از ویژگی های خوب این دریچه است این دریچه هارا نمیشود در اتوبان ها استفاده کرد زیرا به دلیل وزن پایین هنگامی که ماشین با سرعت از روی ان عبور میکند ممکن است این دریچه هارا از جای خود بلند کند . این دریچه ها را میتوان در پارکینگ ها, پارک ها, پیاده رو ها, و… استفاده کرد این دریچه نارسانی گرما نیز هستند و میتوان ان را برای محافظت چاه های خطوط زیرزمینی برق مناسب است .

عمر دریچه های منهول چقدر است؟

اگر دریچه های منهول اگر درجای مناسب خود و کارایی درست خود استفاده شود عمری نزدیک به 50 سال دارد ولی بیشتر دریچه ها بعد از چند سال به سرقت میرود یا بدلیل استفاده نامناسب اسیب میبیند . بیشتر دریچه منهول ها قبل از رسیدن به عمر اصلی خود یا بازیافت میشود یا ……

برای به سرقت نرفتن دریچه های منهول کارهای زیادی از جمله پیچ کردن دریچه یا قرار دادن جای قفل روی انها انجام شد ولی باز هم این کار پیشرفتی روی به سرقت نرفتن این دریچه ها انجام نداد . بهترین کا برای جلوگیری از به سرقت رفتن دریچه یا کمتر شدن سرقت دریچه ها پیشنهاد میشود تا حد امکان از دریچه های نانو کامپوزیت استفاده شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ای شرکت تماس حاصل فرمایید:

تلفن : 02166145209…..02166144527

همراه : 09128334186

اینستاگرام : loolehcenter

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *