2020/04/19 بدون نظر دریچه منهول, دریچه منهول نانوکامپوزیت, لوله گالوانیزه

دریچه های منهول امروزه از جنس های مختلفی تولید میشود که یکی از پرکاربرد ترین این دریچه های دریچه منهول پلی اتیلن میباشد این دریچه ها امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد این دریچه ها به دلیل زیبایی و ویژگی های بسیار بالایش معمولا در همه اماکن قابل استفاده است

دریچه های منهول پلی اتیلن از ظاهره مناسبی برخوردار است این به این معنی است که این دریچه نسبت به بقیه دریچه از ظاهر مناسبی برخوردار است . این دریچه ها از ویژگی های خاص خودش برخوردار است . این دریچه ها نارسانای الکتریکی است که این باعث میشود از این دریچه در جاهایی امکان رسانا بودن است استفاده بشود این دریچه در مقابل اتش چندان مقاومتی ندارند و ممکن است با گرما به این دریچه اسیب برسد .

این دریچه معمولا درخیابان هایی که اصلی نیست به کار میرود این دریچه را اگیر در اتوبان استفاده کنیم باعث میشود وقتی ماشین ها باسرعت از کنار ان عبور میکند به دلیل وزن کم از جای خود بلند شود و دربیاید.

این دریچه ها در پارک ها و استخر نیز استفاده میشود

جنس این دریچه ها از چیست ؟

این دریچه ها از همان مواد اولیه لوله های پلی اتیلن تولد میشود با مقداری تقییر در روند تولید ان این دریچه هارا قوی تر میکنند این دریچه ها ترک نمیخورد و شکسته نیشود ولی ممکن است در فشار های باالا خمیده شود پس بهتر است در جاهایی که برای ان ساخته شده استفاده شود و توجه به تحمل فشار باری ان داشته باشید.

دریچه های منهول پلی اتیلن کاربرد دیگری ندارد و مفقط برای محافظت از منهول ها و چاه ها استفاده میشود این دریچه ها کمتر مورد سرقت قرار میگیرند زیرا کمتر توجه سارقان را به خود جلب میکند زیرا بازیافت ان مقرون به صرفه نیست دزد هایی که دریچه های منهول را میدزدن بیشتر به این توجه میکنند که این دریچه چقدر ارزش بازیافت دارد .

چگونه از سرقت دریچه منهول جلوگیری کنیم؟

دریچه های منهول کامپوزیت این مشکل را تا حدی حل کرده است زیرا این دریچه ها اصلا ارزش هیچی را بجز اینکه دریچه منهول باشد ندارد و اصلا توجه دزدان را به خود جلب نمیکند دریچه های منهول نانو کامپوزیت یا همان کامپوزیت از ویژگی هاییی بالایی برخوردار است این دریچه ها از مقاومت بشدت بالاییی برخوردار است این دریچه ها دربرابر اتش بسیار مقاوم است و همچنین این دریچه نارسانا است این دریچه ها از وزن بالایی برخوردار است به همین دلیل باعث میشود این دریچه ها مقاوم تر باشد .دریچه های نانو کامپوزیت درکلاس های مختلف تولید میشود این دریچه ها را میتوان از پیاده رو تا بندرهایی که فشار باری بسیار زیادی دارد استفاده کرد . این دریچه ها شباهتی هایی با دریچه های بتنی دارد با این تفاوت که با تغییراتی که در ان ایجاد شده مقاومت و ویژگی های ان بیشتر شده است .بدی این دریچه ها این است که درصورت خراب شدن زمین و تخریب شدن و مدفون شدن در زیر خاک قابل پیداشدن و تشخیص نمیباشد

02166144527…..02166145209

ایا دریچه های منهول را میتوان ضد سرقت کرد؟

دریچه های منهول را امروزه برای جلو گیری از سرقت سوراخ هایی در کنار ان تولید میشود که قفل در انجا قرار میگیرد ولی باز هم اگر دریچه ارزش فروخته شدن یا بازیافت را داشته باشد بازهم به سرقت میرود در نیتیجه نمیشود گفت که این دریچه ها با یک سوراخ و قفل ضد سرقت میشود وباید به فکر راه کاری بهتر و مناسب تر و ارزان تر گشت .

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطا باشماره های زیر تماس بگیرید

تلفن : 02166144527…..02166145209

همراه : 0912834186….09127066166

اینستاگرام: loolehcenter

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *