لوله گالوانیزه سبک

2015/08/24 بدون نظر لوله گالوانیزه

لوله فولاد ی گالوانیزه گاهی جهت تخلیه فاضلاب لوازم بهداشتین کوچک به کار می رود ولی مورد استفاده اصلی آنها برای تهویه است . جنس این لولهه ا از فولاد نرمی است که در ساخت آن از روق های فولادی با فشار داخل قالب عبور داده ، درز آن را جوش می دهند و سپس آنها را جهت افزایش مقاومت در برابر اسید ها و زنگ زدگی ها در یک وان آبکاری روی اندود ( گالوانیزه ) می کنند . این نوع لوله ها نسبت به نوع اهنی در برابر اسید ها مقاومت کمتری دارند و کلیه اسید هایی که برای جدن مضر می باشند می توانند به گلوانیزه نیز آسیب برسانند

لوله های آهنی گالوانیزه :

جنس این لوله ا از آهن سفید نورد شده است که درز آن توسط دستگاه های درز جوش بهم جوش داده می شند و سپس لوله را در فلز روی مذاب فرو می برند . به همین علت است که آنها را لوله ها بادرز نیز می گویند . این نوع لوله ا از رنگ تیره و خاکستریشان شناخته می شوند و عموما به دو صورت سبک و متوسط تولید می شوند .

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید

کلیه لوله ا یفولادی و اهنی گالوانیزه در شاخه 6 متری و دو سر دنده با قطر های 1تا 8 اینچ تولید می گرددند ، این لوله ها معمولا دارای یک قطر اسمی هستند ، همچنین در بازار این لوله ها را بر اساس نمره می شناسند . لوله گالوانیزه نیز به وسیله دنده پیچی به یکدیگر وصل و توسط مواد مناسب آب بندی می شوند .

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09128334186کلیک کنید