2021/01/05 بدون نظر لوله مانیسمان

لوله مانیسمان API

فرم تماس
021-66207661 / 021-66207652 …………………………………………………………………0912-8334186
نام لوله سایز لوله وزن لوله مشخصات فنی لوله
لوله مانیسمان API "1/2
واحد : شاخه های 6 متری
لوله مانیسمان API "3/4
واحد : شاخه های 6 متری
لوله مانیسمان API "1
واحد : شاخه های 6 متری
لوله مانیسمان API "1.1/4
واحد : شاخه های 6 متری
لوله مانیسمان API "1.1/2
واحد : شاخه های 6 متری
لوله مانیسمان API "2
واحد : شاخه های 6 متری
برای ارتباط با متخصصین و دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره های ما در تماس باشید
021-66207661 / 021-66207652 …………………………………………………………………0912-8334186

لوله های مانیسمان API چگونه تولید میشوند؟

لوله های API بیشتر برای استفاده در مصارف گازی استفاده میشود این لوله ها تولید انها مانند دیگر لوله های مانیسمان است که مواد بعد از حرارت خوردن و مذاب شدن به داخل قالب ها میرود و شروع به تولید لوله ها میکند که در سایز های مختلف تولید میشود .استفاده از لوله های مانیسمان api در مصارفی گازی هیچ خطری و هیچ جای نگرانی برای مصرف کنندگان ندارد زیرا لوله های مانیسمان از بهترین و قابل اعتماد ترین نوع لوله ها هستند و این لوله ها اگر در جای خود و در مکان درست قرار بگیرند سال های سال به درستی کار خواهند کرد

وظیفه لوله ها چیست؟

لوله ها وظیفه انتقال سیالات و مواد قابل حرکت دارند لوله ها باید به گونه ای باشد که حتی کوچک ترین ذره از ان عبور نکند و حتی همان هوا هم نیز نباید از ان عبور کند لوله ها باید در سایز های دقیق تولید شومد و طبق استاندارد های جهانی باشد لوله ها باید در شاخه های 6 متری و 12 متری تولید شود اما توجه داشته باشید لوله های پلی اتیلن قابلیت کلاف شدن را نیز دارد به همین دلیل برخی از لوله های پلی اتیلن کلاف های 100 متری هستند.

لوله برای اتصال به یکدیگر نیازمند اتصالاتی هستند که در انواع مختلف تولید میشود برای مثال اتصال سر دنده که به لوله ها کمک میکند به مکان مورد نظر پیچ شوند. اتصالات شمال دیگر اقلام نیز میشوند مانند: رابط, زانو, سراه ها, تبدیل ها و….. که هر کدام از این اتصالات کارایی و کاربرد خود را دارد . رابط ها وظیفه متصل کردن دو لوله را به یکدیگر دارند, زانو ها برای مکانی هایی استفاده میشود که لوله ها میخواهند تغییر مسیر بدهند, سراه ها در وسط 3 لوله قرار میگیرند, تبدیل ها برای اتصال یک لوله به یک لوله بزرگتر/کوچکتر استفاده میشود .

ایا لوله های مانیسمان API از اتصالات خاصی برخوردار است ؟

بله اتصالاتی به نام های اتصالات گازی نیز در بازار موجود است و تولید میشود اما برای اتصالات لوله ها زیاد این بحث جدی نیست زیرا از این اتصالات میشود برای همه لوله ها استفاده میشود. اتصالات به دو دسته تقسیم میشود درز دار و اتصالات مانیسمان که از اتصالات دزردار برای لوله های گازی نیز استفاده میشود.

لوله مانیسمان API, لوله مانیسمان APIچیست, لیست قیمت لوله مانیسمان API, لوله مانیسمان, قیمت لوله مانیسمانAPI, لوله APIمانیسمان, قیمت لوله API, لوله APIچیست؟فروش لوله مانیسمانAPI,فروش لوله های API مانیسمان

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *