2020/09/20 بدون نظر لوله مانیسمان

لوله مانیسمان امروزه در تمامی دنیا استفاده میشود و همه کاربرد و ویژگی های ان را میدانند لوله ها مانیسمان به دلیل نقاط قوت بسیار زیاد شهرت زیادی در جهان دارد بزرگترین ویژگی این لوله ها این اسست که قادر هستند فشاری تا حدود 100 اتمسفر را از داخل تحمل کنند.همین امر باعث شده تا این لوله ها کاربرد زیادی در پروژ های حساس داشته باشد .

کاربرد لوله های مانیسمان

  1. استفاده برای سیستم انتقال اب
  2. استفاده برای سیستم انتقال گاز
  3. استفاده برای سیستم انتقال نفت و بنزین
  4. استفاده برای انتقال اسید ها
  5. استفاده برای انتقال امونیاک ها.
برای ثبت سفارشات لطفا با شماره های بالا
تماس بگیرید.

تفاوت لوله های مانیسمان و درز دار

امروزه برای سود بیشتر فروشندگان لوله لوله های درز دار را وارد بازار کردند که تفاوت هایی با لوله های غیر درز دار مانیسمان دارد . این لوله ها با ورق تولید میشود بعد زا گرد شدن ان را جوش میدخند تا درز های ان پوشیده شود اما لوله های مانیسمان بعد از ذوب شدن به داخل قالب میروند و بدون جوش خوردگی تبدیل به لوله میشوند لوله های درز دار از قیمت پایین تری برخوردار است و دلیل ان این است که از کیفت و مقاومت کمتری نسبت به لوله های مانیسمان برخوردا است . لوله های درز دار را نمیتوان برای پروژه های حساس استفاده کرد زیرا باعث بالا رفتن ریسک و اسیب رساندن به پروژه و خطرات جانی در بردارد .

توجه : لطفا قبل از خرید لوله های مانیسمان با متخصصین یا فروشندگان ما تماس حاصل فرمایید و مشاوره دریافت کنید :

چرا از لوله های مانیسمان استفاده کنیم؟

لوله های مانیسمان نسبت به لوله های دیگر از مقاومت شگفت انگیزی برخوردار است لوله های مانیسمان قادر هستند تا 100 بار فشار را تحمل کنند این در صورتی است که لوله های پلی اتیلن قادر هستند تا 30 بار فشار را تحمل کنند برای همین باید به دلیل کمتر شدن هزینه های تعمییر ونگه داری توصیه میشود از لوله های مانیسمان استفاده شود .

شرکت لوله سنتر اماده پاسخگویی 24 ساعته به مشتری های عزیز میباشد

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن : 02166144527……02166145209

همراه : 09128334186…..09127066166

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *