2020/02/19 بدون نظر دریچه منهول, دریچه منهول نانوکامپوزیت

دریچه های منهول اساسا برای منهول های فاضلابی و چاه ها ساخته شده اند این دریچه از چاه محافظت میکند که شعی یا موجود زنده ایی در ان سقوط نکند این دریچه امروزه با پیشرفت علم از جنس های مختلفی تولید شده اند که هرکدام ویژگی های خودش را دارا هست .

دریچه های کامپوزیتی امروزه از پیشرفتی خوبی میان دریچه ها برخوردار است و این به دلیل ویژگی هایی است که این دریچه دارد.مهمترین ویژگی و ساده تر بگوییم چشم گیر ترین ویژگی قیمت مناسب این دریچه ها است .قیمت مناسب باعث میشود که دریچه ها از روند رو به رشد برای تولید برخوردار باشند البته این قیمت پایین به این معنی نیست که این دریچه ها نسبت به دیگر دریچه ها از ویژگی های پایین برخوردار است .

ویژگی های دریچه منهول کامپوزیت :

  1. قیمت بسیار مناسب با وجود وزن بسیار بالا
  2. عمر بسیار طولانی تا حدود 50 سال
  3. غیرقابل بازیافت بودن
  4. ضد سرقت بودن
  5. نارسانای برق
  6. مقاوم در برابر اتش و مواد شیمیایی

دریچه های ضد سرقت

امروزه دریچه های منهول ضد سرقت تولید میکند اما بازم امار دزدیه شده دریچه ها زیاد به گوش میرسد ولی دریچه های کامپوزیتی ضد سرقت واقعی هستند زیرا این دریچه ها غیر قابل بازیافت هستند و هیچ ارزشی بجز دریچه منهول ندارند به همین دلیل سارقان توجه زیادی به این دریچه نمیکنند .

شکل ظاهری این دریچه ها مااند دریچه های بتنی و دریچه های سیمانی است شکل مقاومت این دریچه به قدری بالاست که میتوان کلا E ان را در فرودگاه استفاده نمود دریچه های کامپوزیت قابلیت این را دارد که نام تجاری خود را بر روی ان هک کنید.

دریچه منهول پلی اتیلن

شاید تا به حال نام لوله های پلی اتیلن به گوشتان خورده باشد دریچه های منهول پلی اتیلن نیز از همین جنس است لوله ها و دریچه های منهول پلی اتیلن از مواد اولیه PEبه دست می اید دریچه های پلی اتیلن از شکل ظاهری خوبی برخوردار است و میتوان ان را در پارکینگ ها ی فروشگاه ها و یا پارک ها استفاده کرد این دریچه ها قابلیت پیچخوری و قفل شدن را دارد تنها معایب این دریچه ها ضعیف بودن در برابر حرارت اتش است این دریچه را در اتوبان ها استفاده نمیکنند زیرا ممکن است این دریچه ها با سرعت بالا از جایش بلند شود .

برای دیدن لیست قیمت دریچه های منهول پلی اتیلن روی لینک زیرکلیک کنید

قیمت دریچه منهول پلی اتیلن

استاندارد دریچه منهول

دریچه های تولید شده باید دارای استاندارد کافی باشد اگر دریچه های منهول دارای استاندارد نباشد در زیر فشار ممکن است خورد بشود یا اسیب ببیند برای مثال دریچه منهولی که باید 12تن را تحمل کند اگر استاندارد نباشد بر روی همین فشار بلکه کمتر اسیب میبیند استاندارد دریچه های منهول باید EN124 باشد این استاندارد جهانی است و در تمام دنیا به همین استاندارد تولید میشود .

دریچه منهول کوپلیمری

دریچه های پلیمری امروزه از بهترین دریچه های موجود در بازار هستند این دریچه ها شکل انها مااند دریچه های منهول پلی اتیلنی است ولی ساختار و مواد اولیه ان متفاوت است این دریچه ها از روش های ساخت پلیمر ساخته میشود که در لینک زیر اطلاعات کامل دریچه منهول پلیمری را توضیح داده است

چرا دریچه منهول ها گرد است ؟

دریچه منهول ها به طور کلی به شکل دایره ای ساخته نمیشود بلکه این دریچه ها به صورت گرد یا مربعی و مستطیلی ساخته میشود ولی بیشتر ان ها به صورت دایره ای ساخته و عرضه میشود به این دلیل که بهترین شکل انها به صورت دایره است دریچه های دایره ای به هیچ عنوان به داخل چاه و منهول ها سقوط نمیکند ولی دریچه های مربعی و مستطیلی ممکن است از گوشه ضلعشان به داخل منهول ها سقوط کند . دریچه های گرد خیلی راحت تر از دریچه های مربعی و مستطیلی قابل جا به جایی است یعنی حمل و نقل انها راحت تر است مورد دیگر این است که دریچه منهول دایره ای راحت در جای خودشش قرار میگیرد و مشکل و سختی ندارد.

منهول چیست؟

منهول ها مخزن هایی هستند که برای انتقال اب استفاده میشود این منهول مانند منبع یا همان مخزن استفاده میشود برخی از منهول ادم رو ساخته میشود یعنی قابلیت این را دارد که ادم در داخل ان رفته و به راحتی بیرون اید منهول های پلی اتیلن بهترین منهول های موجود در بازار است منهول ها از جنس بتن نیز ساخته میشود منهول بتنی نیز ساخته میشود و هنوز مورد استفاده قرار میگیرد

دریچه منهول کوپلیمری | پلیمری

دریچه منهول های شرکت لوله سنتر دارای استاندارد جهانی هستند برای کسب اطلاعات بیشتر باشماره های زیر تماس بگیرید .

تلفن : 02166144527…..02166145209

همراه : 09128334186

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *