2020/02/05 بدون نظر دریچه منهول, دریچه منهول نانوکامپوزیت

دریچه منهول چیست؟

دریچه های منهول پوشش هایی هستند که بر روی منهول ها قرار میگیرند به همین دلیل است که به ان دریچه منهول میگویند .دریچه های منهول به صورت مربعی و مستطیل و دایره ای تولید میشود دریچه های دایره ای از بیشترین دریچه های تولید شده است دریچه منهول دایره ای کاربرد بیشتری نسبت به دیگر دریچه ها با شکل های دیگر دارد .

کدام دریچه برای خرید مناسب است؟

امروزه دریچه های کامپوزیت از شهرت زیادی برخوردار هستند این به دلیل ویژگی هایی است که این دریچه دارد . امروزه دریجه های نانو کامپوزیت در سایز های مختلف تولید میشود و فشاری تا 60 تن را به راحتی تحمل میکند البته این دریجه ها در فشار های بالاتر نیز تولید ممیشود . این دریچه ها به دریچه های ضد سرقت نیز معروف است این دریچه اصلا به سرقت نمیروند زیرا ارزشی برای بازیافت ندارد حتما الان با هخودتان میگویید دریچه ای که ارزش بازیافت ندارد اصلا به درد استفاده نمیخورد این یک فکر کاملا اشتباه است زیرا این دریچه ها از موادی همچین بتن سیمان رزین کامپوزیت و …. ساخته میشود که ترکیب این مواد باعث میشود که دریچه ای بسیار مقاوم تولید شود .این دریچه از وزن نسبتا بالایی برخوردار است ولی قیمت مناسب این دریچه باعث میشود این عیب به چشم نیاید دریچه های کامپوزیت قابلیت این را دارد که نام تجاری بر روی ان ثبت شود یعنی میشود نام را روی ان هک کرد ودر رنگ های مختلف ان را تولید کرد . عمر دریچه های منهول بالا میباشد با خرید این دریچه ها دیگر نیازی به هزینه های اضافی و بالای تعمیر یا تعویض ان ندارید .

دریچه های گرد دایره ای بهتر است یا مربی ؟

دریچه گرد نسبت به دریچه های مربعی راحت تر جابه جا میشوند یعنی میشود ان را راحت تر حمل کرد شاید این سوال برای شما پیش اید که مگه این دریچه ها چقدر وزن دارد این دریچه ها تا سایز های بزرگ تولید میشود و ممکن است وزن ان تا 70 یا 80 کیلو برسد همین کار را سخت میکند برای جابه جایی ان دریچه های منهول از امنیت بیشتری روی منهول برخوردار است در مواقعی دیده شده که دریچه های مربعی به داخل منهول ها سقوط کرده ولی دریچه های منهول دایره ای به هیچ وجه داخل منهول ها سقوط نمیکنند .

انواع دریچه منهول

دریچه های منهول امروزه از جنس های مختلفی تولید میشود این دریچه ها درجنس های زیر تولید میشوند :

دریچه منهول با جنس چدنی

دریچه منهول با جنس پلی اتیلن

دریچه منهول باجنس بتنی

دریچه منهول با جنس کامپوزیت

دریچه منهول با جنس کوپلیمری یا همان پلیمری

_ مزای استفاده از دریچه منهول های کامپوزیت :

_ هزینه پایین و به صرفه بودن

_ ضدسرقت بودن این دریچه اها به سرقت نرفتن دریچه ها

_ وزن سنگین و مقاومت بالا

_ غیر قابل بازیافت بودن

برای دریافت اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با شماره های ما تماس بگیرید :

تلفن : 02166144527……02166145209

همراه: 09128334186

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *