2020/12/28 بدون نظر اتصالات آهنی دنده ای, اتصالات فلزی, اتصالات گالوانیزه, اتصالات مانیسمان, لوله و اتصالات پلیمری

تفلون های مایع امروزه کاربرد های خوبی دارد این تفلون ها نسبت به تفلون های معمولی موجود در بازار بسیار کاربرد راحت تری دارد این تفلون ها به صورت مایع بوده و به سادگی میتوان ان را در مکان مورد نیاز استفاده کرد .

توجه داشته باشید که هر 1 گرم از این تفلون های میاع معادل 1 تفلون است .

تفلون مایع kian fix

تفلون های مایع را میتوان برای اتصالات مانیسمان و همچنین لوله های مانیسمان و لوله و اتصالات پلی اتیلن نیز استفاده میشود کاربرد این تفلون ها چگونه است ؟

کاربرد این تفلون های مایع به راحتی انجام میشود برای مثال تفلون مایع را روی دنده های اتصالات ریخته میشود و بعد در مکان مورد نظر استفاده میشود و بعد از چند دقیقه که تفلون های مایع رو به سفت شدن رفت این اتصالات به خوبی اب بندی میشود. ابندی از مهمترین قسمت لوله کشی است که باید به خوبی اجرا شود .

برای دیدن دیگر تفلون های مایع کلیک کنید تفلون های مایع

برای دریافت اطللاعات بیشتر در مورد تفلون های مایع لطفا با در تماس باشید
021-66207661 / 021-66207652
شماره های همراه و پشتیبانی
0912-8334186

روش استفاده از تفلون مایع کیان فیکس

  1. برای استفاده از تفلون مایع کیان فیکس مقدار کمی از ان را به سطح خشک و تمیز رزوه (رزوه بیرون دنده یا رزوه نر) میزنیم با کشیدن انگشت دور تا دور ان را پر میکنیم تا تمام درز های رزوه هارا بگیرد
  2. قبل از بستن اتصالات به مدت 5 تا 10 دیقه منتظر خشک شدن تفلون باشید.
  3. بعد از اطمینان از خشک شدن ماده تفلون شما اماده است و به راحتی میتوانید اتصالات خود را بدون محدودیت در جنس اتصالات ببندید و در صورت نیاز به راحتی ان را باز کنید بدون هیچگونه تلف شدن وقت و زحمت
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *