2020/02/18 بدون نظر لوله گالوانیزه

تایمر ابیاری چیست ؟

تایمر ایباری وسیله است که همانطور از اسمش معلوم است تایم یا همان (زمان) را برای ابیاری مشخص میکند این تایمر ها قابلیت تنظیم زمان تا یک هفته را دارد .البته باید توجه داشت این تایمرها از انواع خاصی برخوردار است و هرکدام قابلیت خاص خودش را دارد.

قیمت تایمرابیاری

تایمر ها ی ابیاری از دو نوع انالوگ و دیجیتال تولید میشود تایمر های دیجیتال خب نسبت به انالوگ قیمت بالاتری دارد این قیمت بالا به دلیل بیشتر بودن قابلیت تنظیمات این تایمر هست . امروزه به دلیل نوسانات بازار قیمت های این تایمر ها همواره در حال بالا و پایین شدن است

امروزه نه تنها کشور ما بلکه همه ی کل جهان با مشکل کمبود اب دستو پنجه نرم میکنند و یا همه ی انها استرس و ترس کمبود اب را دارد بیشتر حجم مصرفی اب کشور برای استفاده در مصارف کشاورزی است با این تایمر های ابیاری میشود جلوی مصرف بیش از حد اب را به طور جدی گرفت و مصرف را پایین اورد .

ویژگی های تایمرابیاری

  1. صرفه جویی در اب و جلو گیری از حدر رفتن اب
  2. امکان انجام ابیاری بدون نیاز به حضور انسان
  3. امکان ابیاری از راه دور
  4. کمتر شدن هزینه برای استخدام باغبان و….

اموزش کار با تایمرابیاری

کار با تایمر ابیاری بسیار ساده است اول باطری را داخل تایمر میدهیم ( برخی از تایمر ها نیز با ادابتور کار میکنند و نیازی به باطری ندارند) تا تا یمر شروع به کار کندو روشن شود بعد از ان به راحتی میتوان ان را برای زمان هایی که میخواهیم ابیاری شروع شود تنظیم میکنیم برای مثال تایمر را روی یکشنبه ساعت 2 صبح تنظیم میکنیم تایمر از این ساعت شروع به ابیاری میکند قدم بعدی باید تایمر را برای قطع کردن اب تنظیم کنیم برای مثال تایم قطع ان یکشنبه ساعت 8 صبح باشد . حال سوال اینجاست اگر تایمر ابیاری باطری ان هنگام ابیاری تمام شود چه مشکلی پیش می اید ؟ هنگامی که باطری تایمربه پایین ترین حد برسد معمولا ابیاری قطع میشود و اجازه خروج اب به ان داده نمیشود معمولا تایمر ها تا اخرین لحظه ابیاری روشن میمانند و مشکلی برای ان پبش نمیاد.

زمان استفاده از هر باطری چقدر است ؟ ائل از اینکه برای استفاده از تایمر باید از باطری های استاندارد و خوب استفده کنید دوم اینکه عمر این باطری بستگی به میزان استفاده از تایمر است هر چقدر تایم های ابیاری بیشتر باشد زود تر این باطری خالی میشود

تایمر های ابیاری به دو دسته تقسیم میشود دو کناله و تک کاناله تایمر های دوکانله قادر است همزان به دو قسمت ابرسانی کند ولی تایمر های تک کاناله فقط به یک لوله ابرسانی میکند .

توجه داشته باشید تایمر های ابیاری روی فشار اب تاثیری نمیگذارد اگر اب با فشار 6بار باشد خروجی ان نیز همین فشار دارد و تقییری در ان ایجاد نمیشود .

پتیلن صنعت عرضه کنند انواع تجهیزات ابیاری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

برای کسب اطلاعات بیشتر باشماره های شرکت تماس حاص فرمایید

تلفن : 02166144527…..02166145209

همراه : 09128334186…..09127066166

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *